Manyetik Maske Nedir? Kullananlar Neler Söylemiş?

manyetik maske nedir

Hepimiz günlük hayatın karmaşası içerisindeyken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmıyoruz. Fakat yüzünüzdeki o ilk kırışıklık çizgisinin belirdiğini gördüğünüzde hayatınızın ne kadar hızlı aktığının farkına varıyorsunuz. Bunu fark eden Luis Bien de yeni manyetik maske ürününü huzurlara sunuyor ve bizde manyetik maske nedir açıklamak istiyoruz.

manyetik maske nedir

Herkesin Bahsettiği Manyetik Maske Nedir?

Adında manyetik olduğuna göre içerisinde de sadece doğal özlerin olmasını beklememek lazım. İçeriği vitaminler ve demir mineralleriyle yüklenmiş pudradan oluşan “Luis Bien Manyetik Maske” kullandığınız andan itibaren vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olacak diyebiliriz.

Manyetik Maske Nasıl Kullanılır?

Her yüz maskesi gibi kullanımı gayet basittir. Öncelikle maskemizi spatula yardımıyla göz çevremizden kaçınarak yüzümüze yediriyoruz. Ortalama on dakika kadar yüzümüzde kurumasını bekliyoruz. Sonrasında kutudan çıkan mıknatısımızı bir peçeteye sarıyoruz ve yüzümüze yaklaştırıyoruz. Mıknatısı yüzümüze değdirmeden maskeyi temizliyoruz. Maskeyi çıkardıktan sonra minarel tabakayı parmak uçlarıyla masaj yaparak yediyoruz.

manyetik maske nedir

Kimler Kullanır?

Cildinin kuruluğundan şikayetçi olan, yüzünde kırışıklık belirtileri başlamış olan, gözenek ve akne problemi yaşayan, cildinde renk tonu eşitsizliğinden şikayetçi olan ve haftalık cilt bakımına özen gösteren herkes manyetik maskeyi rahatlıkla kullanabilir.

Ne Gibi Faydaları Var?

Cildinizi nemlendiren maske her cilt tipine uygundur. Kullandıktan sonra ekstra bir nemlendirme ürünü kullanmanıza gerek kalmaz. Mıknatıs yöntemiyle cildinizi derinlemesine temizler ve parlaklık verir. Yoğun nemlendirme özelliği sayesinde cildinizin elastiki yapısını kaybetmesine engel olmaya yardımcı olur. Belirgin olan gözeneklerin sıkılaşmasına  fayda sağlar ve renk tonu eşitsizliğinin kaybolmasına yardımcı olur.

Kullananlar Neler Söylemiş?

Luis Bien manyetik maske kullanıcı yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Serpil Akar

Ben bu tarz ürünleri çok kullanan birisi değildim ama cesaret edip denedim. Gerçekten de yüzümdeki ferahlama ve nemlilik hissi muazzamdı.

Aslı Köprü

İlk sürdüğünüzde biraz sıcaklık hissediyosunuz ama sonra ferahlama hissi geliyor. Ben haftada bir gün kullanıyorum ona rağmen gözeneklerim kapanmaya başladı.

Funda Sarp

Muhteşem bir ürün ya. Resmen cildinizin parladığını görüyorsunuz. Yüzünüz kirliymiş gibi gözükmüyor.

Serap Tuncay

Benim sivilce izlerim var onları bile geçirdi. Şu an izsiz bir yüzüm var 🙂

Yaprak Taçsız

Mıknatısıyla maskeyi yüzünüzden temizlemek çok eğlenceli ya. İlk defa maske kullanırken bu kadar eğleniyorum.

Bilgin Kıraca

Diğer maskeler inanılmaz pahalıydı sonra araştırdım biraz manyetik maske ne falan diye o sırada gördüm luis bieni diğerleri nasıldır bilmiyorum ama luis bien beni fiyatı ve kalitesiyle cezbediyor şu an.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir