fbpx

Kırışıklık Giderici Krem Depuff ve Kullanıcı Yorumları

kırışıklık giderici krem

Her yaşın bir güzelliği var denilse de özellikle de kadınlar yaşlara meydan okuma konusunda oldukça kararlıdırlar. Her hafta uyguladıkları maskeler, buhar banyoları, nemlendiricilerin yanında göz çevresi kırışıklık giderici kremler de olmazsa olmazlar arasındadır. En erken yaşlanan bölgeler arasındaki göz çevresi için her kırışıklık giderici krem de aradığınızı vermiyor maalesef. Sizde aradığınızı bulamadıysanız o halde Depuff göz çevresi kırışıklık giderici kremi bir inceleyin.

kırışıklık giderici krem

Depuff Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Krem Nedir?

Depuff kırışıklık giderici krem, göz çevresindeki yeni yeni kırışmaya başlayan ya da kırışmış olan görüntünün düzelmesine yardımcı olur. Oldukça hızlı emilen krem diğerleri gibi gözünüzü ağırlaştırmaz veya birikme yapmaz. Etkinliğini argireline ile sağlayan krem aynı zaman da botoks görevini de üstlenir fakat botoksta olduğu gibi zehirli maddeler taşımaz ve iğnelerle uğraşmazsınız.

Depuff Kırışıklık Giderici Krem Ne İşe Yarar?kırışıklık giderici krem

Kırışıklıkla mücadele eden herkesin kullanabileceği ürün kırışıklıkları azaltırken aynı zamanda göz çevrenizin parlak ve daha canlı görünmesini sağlamayı amaçlar. Sürekli şikayet edilen gözaltı morluk ve şişliklerinin azalmasını sağlarken göz çevresinde yağ bezelerinin oluşumunu da engellemeye yöneliktir.Göz çevreniz temiz ve kuruyken uygulayacağınız kremi çok az parmak ucunuza alarak göz altınıza ince bir tabaka halinde süreceğiniz krem geçici olarak gerginlik hissi verecektir. Ayrıca kremi sürerken gözünüze temas etmemesine de özen göstermelisiniz.

Göz Çevresi Kırışıklıkları Nasıl Geçer?

Özellikle yirmili yaşlara gelindiğinde vücudumuz artık yaşlandığımıza dair sinyaller göndermeye başlıyor. Bu sinyallerden en güçlüsü de göz çevresinde oluşan karışıklıklardır. Bu yüzden oluşumu ilk fark edildiği sıralarda önlem alınması gereken göz çevresi kırışıklıkları için Luis Bien Depuff Kırışıklık Giderici Krem içeriğindeki antiaiging etkisi ile bu kırışıklıkların giderilmesine yardımcı oluyor. Göz çevresi masajı ile de etkisini daha da arttırıyor.

Göz Çevresi Kırışıklıkları İçin Masaj Yöntemleri

Luis Bien Depuff Kırışıklık Kreminin göz çevrenize uyguladıktan sonra baş parmaklar hemen gözün kenarında kalan dört parmakta kafayı tutacak biçimde pozisyon alın. Sonrasında baş parmaklarınızla göz çevrenizden şakalara doğru göz çevrenizi gerdirerek masaj yapın. Bu hareketi yaklaşık dört-beş kez tekrarlayın.

kırışıklık giderici kremKaz Ayakları Nasıl Önlenir?

Göz çevresindeki yaşlanma öncelik olarak kaz ayakları şeklinde kendini belli etmeye başlıyor. Genellikle yirmili yaşların ortasında gözükmeye başlayan kaz ayakları günümüz modern hayatında daha kısa süre de görülmeye başladı. Buna bağlı olarak da erken önlem almak kaçınılmaz oldu.

Peki kaz ayaklarını önlemek için neler yapılabilir?

Bol bol su tüketerek vücudunuzu nemli tutmalısınız. Stresten uzak durulmalı ve uykunuz düzenli olmalı. Güneşe çok maruz kalmamalısınız eğer güneşe maruz kalacaksanız muhakkak güneş gözlüğü ve şapka kullanmalısınız. Ayrıca Depuff Kırışıklık Kreminde olduğu gibi C ve K vitaminlerini içeren kremler kullanmalısınız.

Kullanıcılar ne diyor siz de öğrenin.!

Gizem Kara

Kurtulamadığım gözaltı morluklarımdan çok kısa bir sürede kurtuldum o yüzden mutluluktan uçmak üzereyim.

Semra Topak

Mucize gibi bişey kaz ayaklarım falan kayboldu hep bu zamana kadar neredeydiniz.

Nuray Şentürk

Göz çevremdeki fazla yağlanma kırışıklık çizgileri kaz ayakları hepsi çok azaldı herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Neslihan Şahin

Göz altı torbalarıma o kadar çok etki etti ki hala şokunu yaşıyorum.

Gülseren Beyaz

Herkese şiddetle tavsiye edip zorla aldırdığım krem. Öyle bişey ki sürdüğünüz anda zaten gerilmeye başlıyor gözaltınız ve torbalar kırışıklıklar direk kayboluyor.

Kübra Zeybek

Bir kere aldıktan sonra evde stoğunu yaptığım kremdir.        

Özge Çetin

Sürdüğün anda o kadar güzel emiyor ki cilt göz çevresinde ağırlık falan yapmıyor. Sürekli makyajla kapamak zorunda olduğum morlukları geçirdi daha ne olsun.

Seren Gözcü

Yaşlanmaya başlayınca bir sürü göz kremi kullandım ama bu kadar etkilisini kullanmamıştım. Bi de çekinerek almıştım iyi ki almışım.

 Nuriye Bilen

Hep göz altımdaki şişliklerden yakınıyordum kullanmaya başladığımdan beri azalmaya başladı. Tavsiye ederim arkadaşlar kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir