fbpx

Sakal Sorunu İçin Sakal Serumunu Merak Edenler Buraya

sakal sorunu

Günümüz koşullarında çevremizde ki birçok etken maalesef ki metabolizmamızdan tutun cilt sorunlarımıza kadar vücudumuzun her noktasını etkiliyor. Özellikle son yıllar da çevremizdeki erkeklerin sakallarım çıkmıyor.” veya “Sakallarım çok seyrek çıkıyor. Ne yaptıysam düzeltemedim.” dediklerini duymuşsunuzdur.Bu tarz sakal sorunu yaşayan kişiler için de Luis Bien, geliştirdiği sakal serumu ile bu sorunlara son vermeyi planlıyor.

sakal-serumu

Sakal Serumu Nedir? Ne İşe yarar?

Luis Bien Sakal Serumunun içeriği bitkisel yağlardan oluşur. İçeriğindeki E vitamini, hint yağı, susam yağı gibi yağlar sakal çıkarma konusunda yardımcı olurken aynı zamanda cildinizi nemlendirir. Serum cildinizdeki kıl köklerinize nüfuz ederek köklerin beslenmesine ve gürleşmesine katkı sağlar. Düzenli kullanım sağlandığında aradaki farkı kısa sürede görmüş olacaksınız.

Sakal Serumu Nasıl Kullanılır?

İçeriği tamamen bitkisel yağlardan oluşan “Luis Bien Sakal Serumu”  sakal sorunu yaşayan erkeklere düzenli kullanımda etkin bir sonuç vaat ediyor. Ürünü kullanmadan önce cildinizi yıkıyorsunuz, kuruluyorsunuz, sonrasında avucunuza birkaç damla alıp sakallarınıza masaj yaparak uyguluyorsunuz. Ortalama bir saat yüzünüzde beklettikten sonra ise ılık su ile yıkıyorsunuz. Kullanımı bu kadar basit.

sakal sorunu

Sakal Serumunu Kimler Kullanır?

Belirli bir yaş grubunu içermeyen ürün; seyrek sakalları olan, zayıf sakal kökleri bulunan, sakal bölgesinde kızarıklık ve kaşınma yaşayan tüm yetişkin erkekler de kullanılabilir. Baba figürü birçoğumuzun gözünde sakallı olarak yer etmiştir.

Neden Sakal Sorunu Yaşanır? Sakal Çıkarma Yöntemleri Nelerdir?

Maalesef ki ergenlik döneminden sonra bazı kişilerde seyrek sakal problemi yaşanmaya devam etmekte ve bu durum kişinin öz güven kaybına sebebiyet vermektedir. Bu sebeple bir çok yönteme başvuran kişiler bilmelidirler ki sakalın çıkması sakalın beslenmesiyle ilgilidir.  Bu sebeple düzenli sakal bakımı sağlandığı takdirde sakalın çıkması sağlanacaktır.

Sakal Nasıl Gürleşir?

Sakallara şekil vermek eğlenceli olduğu kadar üzücü bir durum da olabilir. Çünkü sakallarınız seyrekse istediğiniz şekli vermekte zorlanacak ve haliyle hayal kırıklığı yaşayacaksanız. Fakat Luis Bien Sakal Serumu yağların gücünü kullanarak kıl köklerini besler ve sakalların daha gür çıkmasına yardımcı olur.

Bıyık Kalınlaştırmak İçin Neler Yapılır?sakal-serumu

Bıyık bırakmak isteyen erkeklerin bıyıklarının kalın ve parlak olması özel isteğidir. Bunu sağlamak için de besleyici yağlar arayanlar Luis Bien Sakal Serumu ile bu arayışı sonlandırabilirler. Bıyık kalınlaştırmak için kullanılan badem yağınının yanında daha bir çok yağ kullanılan Luis Bien Sakal Serumu bıyıklarınızı kalınlaştırırken aynı zamanda o çok istediğiniz parlaklığı elde etmenize yardımcı olacaktır.

Bıyıklar Nasıl Gürleşir?

Bıyık gürleştirmek için çoğu insan hint yağı,badem yağı gibi yağlar tavsiye ederken,Luis Bien Sakal Serumu tüm bu yağ özlerini içinde bulundururak sizlere doğal yağlardan daha etkili bir çözüm sunar. Sakal serumunu, bir kaç damla seyrek olan sakal diplerinize(tabi uygulama yapacağınız alanın temiz ve kuru olması isteniyor) masaj yaparak mevcut sakallarınızın canlanmasına ve güçlenmesine katkı sağlarsınız.

Peki Sakal Serumunu Kullananlar Bakın Nasıl Yorumlar Yaptı?

Bu ürünü kullananlar neler diyor diye merak ediyorsan aşağıdaki yorumlara bakabilirsin. Sakal serumu işe yarıyor mu?

Gamze

Bu ürünü erkek arkadaşım için almıştım. Sakallarının seyrek olmasından sürekli yakınıyordu. İlk başta ürünü kullanmak istemese de sonrasında sonucunu gördükçe ürüne daha çok bağlandı.

Orçun Yılmaz

Açıkçası sakallarımla çok barışık bir insan değildim. Belirli yerlerin de gürlükler belirli yerlerin de ise seyreklikler vardı. Ürünü ilk gördüğüm de muhtemelen bu da diğerleri gibidir diyerek aldım fakat kullandıkça gördüğüm sonuçtan memnun kalmaya başladım. Rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Atakan iliksiz

Tek söyleyeceğim şey kullanın, kullanın, kullanın 😀

Alper Tekin

Ben şu an 30 yaşındayım ve bu yaşıma kadar köseydim. Fakat şu an değilim. Yani tavsiye ederim arkadaşlar, pişman olmazsınız.

Sergen solgun

Kendime güvenim geldi. Bu zamana kadar neredeydiniz dedirten ürün.

Atilla Kaygusuz

Ben çok tereddüt ettim alsam mı almasam mı diye fakat kesinlikle para israfı değil. Kullanın kullandırtın kimse sakalsız kalmasın 🙂

Yağız Özmen

Arkadaşlar benim aslında öyle seyreklik gibi bir sorunum yoktu. Sadece sakallarımın çok yavaş uzamasından şikayetçiydim ve bunun için kullandım. Sonucu ise gerçekten vaat ettikleri gibiydi iki üç kullanım sonrası hızlı uzayan gür sakallar hayalim gerçekleşti.

 Şafak Yüce

Merak edip aldım çok da değişiklik yaratacağını düşünmemiştim ama kullandıkça sakallarımın kalınlaştığını falan gördüm. O yüzden şu an kullanmaya devam ediyorum.

Turgut Ünal

Aldım ve aldığım için çok mutluyum. Sakallarımda boşluk olan kısımlar dolmaya başladı yavaş yavaş 😀

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir