fbpx

Slikon Yastık Nasıl Horlamayı Önlüyor ?

slikon-yastik-horlama-onleyici

Şüphesiz ki gece sağlıklı bir uyku,vücut sağlığı ve performansı için olmazsa olmazlardan. Peki sağlıklı uyumamızı engelleyen nedenler neler? Bu nedenlere Luis Bien,Slikon Yastık ile nasıl çözüm bulabilir ?
Luis Bien’in uzmanları tarafından titizlikle hazırlanan Ortepedik Horlama Önleyici Yastık nasıl özelliklere sahip.Göz atalım!

Ortepedik Horlama Önleyici Slikon Yastık nedir?

Luis Bien,Ortepedik Horlama Önleyici Yastık sizin uyku konforonuz için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Sıradan bir yastıktan daha fazlasıdır! Neden mi?
Çünkü, içeriğindeki boncuk dolgu ve saf slikon horlamanızı önler,boyun ağrılarınızı gidererek uyku konforunuzu arttırır.

slikon yastık

Ortopedik Horlama Önleyici Yastık Neden Kullanılır?

Horlama ve boyun ağrıları şüphesiz ki uyku sağlığımızı bozan başlıca sebeplerden. Luis Bien sağlıklı uyku uyumanız için ortopedik yapısıyla boyun ağrılarınızı azaltarak nefes alma özelliği sayesinde uyku veriminizi arttırır.

Horlamanın neden olduğu bir çok insan sağlığını bozan semptomlar tespit edilmiştir.

İşte horlamanın neden olduğu semptomlardan bazıları şunlar:

-Baş ağrıları,
-Mide yanmaları,

-Ağız kuruluğu,

Bu semptomlara kesin olarak çözüm bulan Luis Bien Ortepedik Horlama Önleyici Yastık sağlıklı uyku uyumanızı sağlayarak gün içindeki performansınızı iki katına çıkartacak!

Ortepedik Horlama Önleyici Slikon Yastık Neden Farklıdır?

Çünkü,Luis Bien’in uzman kadrosu tarafından; horlamanızı önlemek,boyun ağrılarınızı azaltmak için tasarlanmıştır. Normal bir yastıktan çok daha fazlasıdır.

Sizin uyku konforunuzu arttırmak için titizlikle üretilmiştir ve sağlıklı uykunuzu garanti ediyor.

slikon yastık

slikon yastıkOrtepedik Horlama Önleyici Slikon Yastık kullananlar bakın nasıl yorumlar yaptı?

@KamberYıldırım

Boynumda düzleşme olduğu için geceleri rahat uyku uyuyamıyordum. Taa ki ürününüzü alana kadar. Hem uykum düzene girdi hem de artık gün içinde daha mutluyum sayenizde.Fiyatı biraz daha uygun olsa da herkes alabilse!

@gülsenküsbe

Uyurken boynumun şeklini alan çok konforlu bi yastık.düzenli uyku uyuyamıyordum artık yatağa gidince hemen uyuyorum bu ürün sayesinde.teşekkür ederim luis bien.

@nesrinevrenyılmaz

Eşimin horlaması gerçekten uyku verimimi etkiliyordu o da bundan rahatsızdı.ona hediye olarak aldım.aslında kendime hediye almışım çünkü benim de uykum düzene girdi sessiz sedasız güzelce uyuyoruz artık.teşekkürler luis bien.

@metinesin

Fiyatı içime sinmemişti alırken.çünkü bu tip ürünleri alırken insan riske girdiğini hissediyor.sağlık sonuçta.ya işe yaramazsa diye düşünüyosun.ama iyi ki o parayı vermişim de almışım sizden.korkarak aldım ama şu an mutluyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir