fbpx

Destekli Sütyenin Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

diklestiren-dolgunlastiran-askisiz-sutyen

Giyilen kıyafette güzel durmayan dekolte birçok kadının kabusu oluyor. Göğsün sarkık ya da küçük olmasının yanı sıra yanlış sütyen seçimi de göğüslerinizin duruşunu etkiliyor. Destekli sütyen kadınların yardımcısı rolünü üstlenmiş bulunuyor.

Kadınların büyük kısmı dik ve dolgun göğüslere sahip olmak isterler. Fakat insan anatomisi her zaman buna izin vermeyebiliyor. İnsanın her sorununun mükemmel bir şekilde çözüldüğü modern dünyada küçük ya da sarkık göğüslü olmak da artık sorun olmaktan çıkıyor. Dolgunlaştırıcı straplez sütyen göğüslerin dik ve dolgun gözükmesini sağlıyor.

.

destekli-sutyen

Dolgunlaştırıcı Straplez Sütyen Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kadın iç giyim ürünlerinin en temel sorunu kanca ve iplerin can yakmasıdır. Dolgunlaştırıcı straplez sütyen acı veren kancalardan arındırılmış, yalnızca ufak bir yapışkana sahip destekli sütyendir.  Görünümünüzü güzelleştirmeye yardımcı olur. Havayı geçiren özel kumaşı ile terlemenin önüne geçer. Dolgunlaştırıcı sütyen okulda, işte, spor yaparken, bebeğinizi emzirirken ve her aktivitenizde kullanılabilir. İster minyon isterse geniş yapılı olun, her zaman kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak özel tasarım destekli sütyenlere sahip olabilirsiniz.

Öncelikle göğüs bölgenizi yağ ve kirlerden arındırın. Ardından toparlayıcı sütyeninizin iki yanında bulunan yapışkan koruyucuları çıkartarak göğüslerinizin yanlarına yerleştirin. Sütyenin yapışkanlığını engelleyecek krem ve parfüm kullanımından uzak durun. Ardından göğüsleriniz istediğiniz konuma gelene kadar ip ile sıkıştırın.

Dolgunlaştırıcı Straplez Sütyenin Özellikleri Nelerdir?

Yalnızca 37 gram ağırlığa sahip olan ürünü hissetmeyeceksiniz. Askısız ve yapışkan özelliği sayesinde rahat ve güzel bir görünüme kavuşursunuz. İç kanallarında bulunan hava kanalları sayesinde göğüsleri terletmez ve ve vücuda hava aldırır. Yüksek kaliteli üretilen toparlayıcı sütyen, göğüsleri koruma ve şekillendirme işlevi görür. Göğüslerinizi istediğiniz şekilde dolgunlaştırabilir ve dik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Siyah, pembe, mavi ve ten rengi olarak üretilen sütyenler aşağıdaki bedenlerde bulunmaktadır. Destekli sütyen alırken de normal sütyen bedenlerinizde alınız.

daha-dolgun-goguslere-kavusun

 

 

 

 

 

 

0-75 cm için A beden

75-80 cm için B beden

80-85 cm için C beden

85-90 cm için CD beden

90-100 cm için D beden

 

 

 

 

 

Dolgunlaştırıcı Straplez Sütyen Kullanıcı Yorumları

Aylin Şahin

Dar elbiseler giyinmeyi seven biriyim. Önceden hep normal sütyen kullanırdım, arkadaşlarımın

tavsiyesi üzerine destekli sütyen giyinmeye başladım. Artık hem elbisemin görüntüsü bozulmuyor hem de şık bir görünüme kavuştu.

Asude Okur

Göğüslerimin boyutundan hep şikayet etmişimdir. Bu ürün sayesinde göğüslerim daha dolgun bir

görünüme kavuştu. Kimin aklına geldiyse yapana çok teşekkürler

Selin Yılmaz

Ürününüzü alalı 2 ay oldu gerçekten çok memnunum. Terletmeme özelliği ve hafifliği gerçekten çok rahat tüm kadınların dostu diyebilirim.

Aleyna Güvercin

Okul arkadaşlarıma göre minyon tipili birisiyim maalesef… Bu ürünü aldığımdan beri kendime

güvenim arttı desem az olur : ) herkese tavsiye ederim okulda çok işe yarıyor.

@oznurclkdmr34

Arkadaşlarım bir günde sana ne oldu diyor 😀  dolgunlaştırıcı sütyen aldım dedim hemen ertesi gün almışlar gerçekten etkisi çok büyük

@pelinsudediyinn

Dolgunlaştırıcı sütyen kimin icadıysa çok yaşasın <3 vücuduma baktıkça doyamıyorum resmen.

Sağlıklı ve Güzel Günler için Blog yazılarımızı takipte kalın 🙂

Gülcan Gökalp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir